akhisar lg servisi

MÜŞTERİ HİZMETLERİ 

0236 413 73 33  0552 614 23 23

akhisar online servis …..

AKHİSAR LG LCD TELEVİZYON PLAZMA LED Tamir Servisi akhisar‘ın bir çok semtine servis araçlarımız Himet vermekteyiz. Orjinal yedek parca 6 ay parça garantisi. Kaliteli ettik güvenirli servis anlayışıyla siz LG müşterilerine HİZMET vermekteyiz…

Akhisarımızın sağlığı ve çocuklarımızın geleceği için #evindekalakhisar 

Ülkemizin ve akhisar halkının sağlığı için lütfen işyerimize ziyaretlerinizi belli bir süre durdurun. bu süreç zarfında bize sadece telefonla ulaşarak uzman ekibimizi adresinize isteyiin ekibimiz tulum eldiven ve maske giymek zorundadır bu işleyiş hem sizin hemde bizim sağlığımız için önemli bir kuraldır. arızalı cihazınızı aynı gün yapıp size teslim sözü veriyoruz. bu süreçte akhisar online servis olarak biz elimizden gelenin eniyisini yapmaya hazırız. 

acil servis numaramız 0236 412 02 76

hizmet bölgelerimiz

 

LG Led lcd televizyon ışık arızası tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon ses var resim yok arızası tamiri ve onarımı, – LG Led lcd televizyon ses arızası tamir bakım ve onarımı, – LG lcd televizyon inverter tamir bakım ve onarımı , – LG lcd televizyon inverter değişimi, – LG Led lcd televizyon lvds board tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon lvds board değişimi, – LG Led lcd televizyon switch değişimi tamir ve onarımı, – LG Led lcd televizyon tuş takımı arızası tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon power anahtar tamir bakım onarım ve değişimi, – LG Led lcd televizyon resmin karıncalı görünmesi onarımı, – LG Led lcd televizyon hiç çalşmıyor arızası tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon power board tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon besleme kartı arızası tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon mainboard tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon tuner arızası tamir bakım ve onarımı değişimi, – LG Led lcd televizyon uzaktan kumanda çalışmıyor arızası tamir bakım ve onarımı, – LG lcd televizyon flourasan arızası tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon parlaklık arızası tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon kontrast arızası tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon lvds cable değişimi, – LG lcd televizyon power in arızası tamir bakım onarım ve değişimi, – LG lcd televizyon dvı arızası tamir bakım ve onarımı, – LG lcd televizyon vga girişi arızası tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon scart girişi arızası tamir bakım ve onarımı, – LG Led lcd televizyon HDMI girişi arızası tamir bakım ve onarımı

CEP TELEFON EKRAN DEĞİŞİMİ

 

Ekran değişimi

Ekran değişimi hizmetini Cep telefonu ve Tablet bilgisayarlar için vermekteyiz.
15 Yıllık bir deneyim ile çalışan firmamız Cep telefonu servisi konusunda uzman teknik ekibimiz ile ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Cep telefonlarında bazı modeller için geçerli olan ekran ve dokunmatiğin bir olması dolayısıyla ekran arızalı ise dokunmatik ile birlikte değiştirilmesi gerekiyor buna örnek olarak “Iphone” serisi gösterilebilir.

Ekran değişimi her marka ve model için farklı olarak yapılmaktadır yani her ürünün ekranı ve soketleri farklıdır. Ekranların fiyat farklılıkları ise inç, çözünürlük, piyasada bulunabilirlik ve Yurt dışından ithal edildiği için dolar kuru ile değişkenlik gösteriyor. Sitemiz üzerinde bulunan fiyat bilgileri her ay güncellenmektedir. Fiyat bilgileri için teknik servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ekran değişimi hizmetinin ortalama süresi 1 iş günüdür. Cihazınızın ekranı eğer stoklarımızda bulunmuyor ise süreye ek olarak ekran temin süresi eklenmektedir. Teknik servisimizde ekran değişimi garantili olarak yapılmaktadır. Servisimizde kullanılan tüm parçalar Orjinal ve A kalite ürünlerdir. Piyasa da en yaygın olarak kullanılan ilk 7 markanın(Apple, Samsung, LG, Sony, HTC, Nokia, General Mobile) ekranları stoklu olarak servisimizde mevcuttur.

Cep telefonu ekran değişimi

Cep telefonu ekran değişimini tüm marka ve modellere yapmaktayız başta Apple iphone, Samsung, LG, HTC, Asus, Casper, Lenovo, General mobile.. markalarına yapmaktayız ekran değişim işlemini garantili ve A kalite orjinal parçalar ile yapmaktayız ekran değişimlerinde ise kullanıcı hataları dışında 3 ay garanti veriyoruz.

Tablet ekran değişimi

Tablet ekran değişim hizmetini tüm tablet bilgisayar modellerine yapmaktayız. Elimizde stok olarak tedarik ettiğimiz ürün markaları Apple ipad, Samsung, Casper, Asus, Lenovo, Hometech, Piranha, Hi-level, Motorola, Sony Xperia tablet modellerinin ekranları elimizde mevcuttur. Tablet ekran değişimlerinde kullanıcı hataları dışında 3 ay garanti vermekteyiz.
Sayac

Not: Firmamız özel servis hizmeti vermektedir. firmamızda yapılan işlemler firmamız tarafından 6 ay garantilidir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir