ARİSTON-HOTPOİNT AKHİSAR SERVİS

Ariston  Servis Merkezi 0236 412 0 276

0552 614 23 23
%100 güvenebileceğiniz ariston servisi. Ariston servisleri Ankastre veya solo, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, davlumbaz ve termosifon gibi beyaz eşyalarınızdaki beklenmeyen arızalarda hemen yetkili servisleri arayarak ariston servis hizmeti alabilirsiniz. Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere en kısa sürede verilmektedir. Ariston beyaz eşyalar bir evrim niteliği taşır ve stil ve tasarım konusunda lider yenilikleri beraberinde getirir. Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru bir şekilde tespit ederek hem estetik hem şık hem de teknik yönden çözümler sunan Ariston beyaz eşyalar evinde vakit geçirmeyi sevenler için idealdir. Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Hotpoint-Ariston İndesit ev aletlerinin sahip olduğu stil ve tasarım, tasarımcı Makio Hasuike’nin yoğun ve sezgisel çalışmalarını yansıtmaktadır. Ünlü tasarımcının deneyim ve yaratıcılığı; ileri teknoloji ve inovasyon göstergesi olan yenilikçi hatlara, mükemmel biçimselliğe ve kullanışlı bir yapıya sahip ürünlerde kendini bulur. Profesyonel uzman ariston teknik servis kadromuz ile Ariston Servisi olarak sizlerin hizmetindeyiz.

 

Profesyonel Hizmet

Ariston  servisi alanında uzman ve eğitimli en güncel bilgilerle donanımlı teknik kadro ile tüm Ariston marka beyaz eşya ve ankastre ürünlerinize etkin bir servis desteği vermektedir.

 

Garantili Hizmet

Ariston beyaz eşya servisi olarak müşteri memnuniyetine yüksek önem vererek siz değerli müşterilerimizin ürünlerimizden en yüksek memnuniyeti sağlamasını hedeflemekteyiz.

 

Orijinal Ekipmanlar

Ariston servisi olarak siz değerli tüketicilerimize geniş tedarik ağı ve kalite prensibi ile Ariston yedek parça ve aksesuarda orijinallik, onarımda güven ve kusursuz hizmet sunmaktayız.

 
 

Profesyonel Ariston Servis Merkezi

Ariston servisi olarak müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Güler yüzlü ve alanında uzman yetkili servis kadromuz bir telefonla hizmetinizde. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine profesyonel servis hizmetimiz vardır.

 

Profesyonel Servis Merkezi

Ariston  servis olarak müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir Güleryüzlü ve alanında uzman yetkili servis kadromuz bir telefonla hizmetinizde. İstanbul’un Avrupa yakasında ilçe ve semtlerine profesyonel servis hizmetimiz vardır.

 

Hotpoint, Ariston ve Indesit Servisi

Hotpoint-Ariston ve İndesit markalarının çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, davlumbaz cihazlarının arıza, tamir, onarım, bakım ve servisi için 0236 412 0 276 numaralı çağrı merkezlerimiz de Ariston servisinizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir