Lg Klima Bakım Onarım Ve Montaj Merkezi

lg klima servisi

Lg Klima Servisi 0236 413 7 333

  Lg  Klima Servis hizmetleri olarak verdiğimiz hizmetler; klima montaj, klima sökme, klima gaz şarjı, klima arıza tamiri, klima yıllık bakımı.  Klimalar özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan bir cihazdır. Kullanım alanı ve ihtiyaca göre kullan

 

  Lg Klima servisi 7/24 servis hizmeti veren bir kurumdur.  Arızalı  klimalarda gerçekleştirilen onarım ve değişen parça için 1 yıl garanti verilir.  Lg Klima  servis numaraları olan 0236 413 7 333 – 0505 091 45 45 ‘den ihtiyacınız doğrultusunda arayıp kayıt bırakarak klima servis hizmeti alabilirsiniz.ılan klimalar içinde en fazla tercih edilen kullanımı yoğun olan model split klimalardır.

Klimalarda en sık rastlanan problem halk dilinde “klimanın gazı bitti” dir.. Klimanın gaz bitmesi dediğimiz soğuk ya da sıcak üflememe nedenleri mutlak surette teknik servis müdahalesi gerektiren bir durumdur. Özellikle 4 mevsim kullanılan klimalar için bakımları yılda 2 defa yaptırılmalıdır. Bakımlı klima performans olarak bakımsıza göre daha verimli ve enerji tüketimide o derecede azdır. Bakımsız klimalar çeşitli hastalıklarada sebebiyet verebilmektedir.


lg-klima  Birçok firmanın web sitesi klimanın bakım gereksinimi açıklamaları ile başlamaktadır. Garanti zamanları bakım süreleri , filtrelerin temizliği, kirlenmiş evaporatorler, paslanmış işlemeyen rekorlar, drenaj tavalarındaki kir pas ve delikler, bu kadar sorunun birikmesi hiç te hoş olmayacağından zamanında bakım ve temizlik yapmak en sağlıklı seçim olmaktadır.

 

lg-inverter-klima-servisiLG Klima niçin çalışmaz ?  Takılı olduğu prizde enerji olmadığı için çalışmaz. Klimanın enerji kablosu arızalı olduğu için çalışmaz. Klimanın ana kartı arızalı olduğu için çalışmaz. Klimanın kondansatörü arızalı olduğu için çalışmaz. Klima On Off anahtarı arızalı olduğu için çalışmaz. Klima kumandası arızalı olduğu için çalışmaz. Klimanın sigortası arızalı olduğu için çalışmaz Klimanın display kartı arızalı olduğu için çalışmaz. Klimanın sensörleri arızalı olduğu için çalışmaz. Klimanın gazı eksik olduğu için çalışmaz. Klimanın dış ünite kartı arızalı olduğu için çalışmaz.

ÇÖZÜM : Klimanın çalışması için arızalı olan parçanın tespit edilip değiştirilmesi gerekmektedir.

hizmet_kalitesi Klimanın motoru arızalı olduğu için.  Klimanın gazı eksik olduğu için. Klimanın gazı fazla olduğu için. Klimanın iç ünite ve dış ünite kartı arızalı olduğu için. Klimanın iç ve dış ünite sensörleri arızalı olduğu için. Klimanın dış fanı çalışmadığı için. Klimanın iç fanı çalışmadığı için. Klimanın dış ünite peteği kirli olduğu için. Klimanın iç ünite peteği kirli olduğu için. Klimanın iç ünitenin filtreleri kirli olduğu için. Klimanın iç ünite fan pervanesi kırık olduğu için. Klimanın dış ünite fanı ters döndüğü için. Klimanın boru hattında eziklik olduğu için. Klimanın sinyal kablosu kopuk olduğu için. Klimanın kumandası arızalı olduğu için. Klimanın kumandasında yanlış mod seçildiği için. Klimanın motor kondansatörü arızalı olduğu için Klimanın iç fan motor kondansatörü arızalı oldugu için Klimanın dış fan motor kondansatörü arızalı olduğu için

ÇÖZÜM : Klimanın soğutması için arızalı olan parçanın tespit edilip değiştirilmesi gerekmektedir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir