samsung servis

 LÜTFEN CEP NUMARAMIZDAN ULAŞIN 0552 614 23 23

samsung televizyon servisi

 online servis

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

ofis: 0236 412 02 76

 cep 0505 091 45 45İzmir samsung servisi, Samsung teknik servisi, samsung Klima servisi, samsung Buzdolabı servisi, Çamaşır makina servisi, Beyaz eşya servisi, Teknik Servisi

 
 

Samsung Televizyon Servisi akhisar

Dizayn açısından en iyi alternatifler ile karşınıza çıkan Samsung TV cihazlarının hizmetlerini sunan SAMSUNG akhisar Servisi en yüksek kalite hizmeti size sunuyor. SAMSUNG TV Servisi hizmetleri müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılarken gelen yorumlar ve talepler ile güncellenerek türkiyenin en iyi samsung servisi olma yolunda emin adımlarla devam ediliyor.

Samsung akhisar Televizyon Servisi

SAMSUNG TV cihazlarının doğru çalışması ve performans açısından sorun çıkarmaması için önemli olan SAMSUNG TV Servisleri hizmeti SAMSUNG Servisi tarafından profesyonel teknik ekibi aracılığı ile verilmektedir.

SAMSUNG Servisi, en iyi kaliteyi en ucuz fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

SAMSUNG Televizyon LCD Servisinin hizmetini izmir in neresinde olursanız olun 24 saat içerisinde alabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren SAMSUNG TV Servisinin hizmetini almak için SAMSUNG TV Servisleri çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Ekran değişimi

Ekran değişimi hizmetini Cep telefonu ve Tablet bilgisayarlar için vermekteyiz.
15 Yıllık bir deneyim ile çalışan firmamız Cep telefonu servisi konusunda uzman teknik ekibimiz ile ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Cep telefonlarında bazı modeller için geçerli olan ekran ve dokunmatiğin bir olması dolayısıyla ekran arızalı ise dokunmatik ile birlikte değiştirilmesi gerekiyor buna örnek olarak “Iphone” serisi gösterilebilir.

Ekran değişimi her marka ve model için farklı olarak yapılmaktadır yani her ürünün ekranı ve soketleri farklıdır. Ekranların fiyat farklılıkları ise inç, çözünürlük, piyasada bulunabilirlik ve Yurt dışından ithal edildiği için dolar kuru ile değişkenlik gösteriyor. Sitemiz üzerinde bulunan fiyat bilgileri her ay güncellenmektedir. Fiyat bilgileri için teknik servisimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ekran değişimi hizmetinin ortalama süresi 1 iş günüdür. Cihazınızın ekranı eğer stoklarımızda bulunmuyor ise süreye ek olarak ekran temin süresi eklenmektedir. Teknik servisimizde ekran değişimi garantili olarak yapılmaktadır. Servisimizde kullanılan tüm parçalar Orjinal ve A kalite ürünlerdir. Piyasa da en yaygın olarak kullanılan ilk 7 markanın(Apple, Samsung, LG, Sony, HTC, Nokia, General Mobile) ekranları stoklu olarak servisimizde mevcuttur.

Cep telefonu ekran değişimi

Cep telefonu ekran değişimini tüm marka ve modellere yapmaktayız başta Apple iphone, Samsung, LG, HTC, Asus, Casper, Lenovo, General mobile.. markalarına yapmaktayız ekran değişim işlemini garantili ve A kalite orjinal parçalar ile yapmaktayız ekran değişimlerinde ise kullanıcı hataları dışında 3 ay garanti veriyoruz.

Tablet ekran değişimi

Tablet ekran değişim hizmetini tüm tablet bilgisayar modellerine yapmaktayız. Elimizde stok olarak tedarik ettiğimiz ürün markaları Apple ipad, Samsung, Casper, Asus, Lenovo, Hometech, Piranha, Hi-level, Motorola, Sony Xperia tablet modellerinin ekranları elimizde mevcuttur. Tablet ekran değişimlerinde kullanıcı hataları dışında 3 ay garanti vermekteyiz.

Sayac